Certyfikat ISO 9001:2008

Firmie BDM Group Centrum Szkoleniowe przyznano certyfikat jakości ISO 9001:2008.

Firma oprócz działalności wydawniczej zajmuje się organizacją specjalistycznych szkoleń dla wielu instytucji na terenie obejmującym obszar połowy kraju. – Coraz częściej zleceniodawcy pytali o certyfikaty jakości, dowodzące, że organizacja pracy, zarządzanie i przygotowanie szkoleń spełniają wysokie standardy. Uznaliśmy, że warto przeprowadzić całą procedurę certyfikacyjną, przemodelowując te elementy pracy naszej firmy, które wymagałyby dostosowania do wysokich standardów. Jak się jednak okazało, nie było ich tak wiele, czego efektem jest przyznanie nam certyfikatu – mówi Daniel Dziewit, współwłaściciel firmy.

Certyfikat nr 0198 100 00329 wystawiła firma TÜV Rheinland Polska. W swoim raporcie audytor pisze, że na miejscu sprawdził praktyczne działanie systemu zarządzania jakością, zgodnie z przepisami dotyczącymi systemów jakości obowiązujących w tej dziedzinie. Audytor obserwował działania pracowników firmy. Na miejscu też wyjaśnił wątpliwości tworząc wzorzec postępowania, który przekazał następnie personelowi BDM Group, wysoko przy tym oceniając kwalifikacje pracowników i współdziałających z firmą osób. Podkreślił także, że firma przywiązuje wysoką wagę zarówno do rozwoju kwalifikacji swoich pracowników, jak i organizacji ich miejsca pracy. Ustalono, że kolejny audyt zostanie przeprowadzony w kwietniu 2010 r.
Uprzejmie informujemy, że w kwietniu 2010 r. firma TÜV Rheinland Polska przeprowadziła w naszej firmie audit. Przyznany nam wcześniej Certyfikat ISO 9001:2008 został przedłużony na kolejny rok kalendarzowy – 2011 r.